Tule VII Kirjandustänava festivalile

VII Kirjandustänava festival toimub Kadriorus Koidula tänaval 9. septembril 2023.

Üheks päevaks tulevad tänavale kokku kirjandusega otseselt või kaudselt tegelevad organisatsioonid, kellega koosloomes sünnib rikkalik kultuuriprogramm. Toimuvad raamatute esitlused, vestlusringid, kirjandus- ja kultuuriteemaliste arutelude avalikud salvestused, kohtumised kirjanikega, ettelugemised, lisaks muusika, teater jm.

Tallinna Keskraamatukogu päevakava kirjandustänava festivalil: 

12.00-18.00 Raamatutäika, näomaalingud 

12.00-13.30 Tallinna kui rohepealinna aastal liiguvad mõtted ikka rohelise suunas: meisterdame konnasid, millega saab teatrietendusi või konnakoori kontserte korraldada.

13.30-15.00 Suurtel raamatusõpradel on tihti mitu raamatut samaaegselt pooleli. Et lugemisjärg ära ei kaoks, meisterdame vanadest raamatulehtedest vahva järjehoidja.

14.00-15.00 Mõrvamüsteerium „Kes küll on süüdi?“. Kadrioru raamatukogu hoovist (Koidula 12a) algaval mõrvamüsteeriumil lahendatakse meeskondlikult mõistatusi mõrvari leidmiseks. Osalejaid ootame alates 10. eluaastast. Meeskonna suurus ei ole piiratud, osaleda võib nii pere kui sõpradega. Meeskond on vaja eelregistreerida e-posti aadressil kalamaja@nulltln.lib.ee

15.00 Luuletund Kätlin Kaldmaaga

16-17 Robootika

Raamatukogubuss Katarina Jee

Terve päeva jooksul ootab huvilisi ka meie raamatukogubuss, väärib kindlasti külastamist. Raamatukogubussi kogust, mille suuruseks on ligikaudu 4000 raamatut, leiavad raamaturõõmu nii suured kui väiksed, nii noored kui vanad lausa kolmes keeles: eesti, vene ja inglise keeles.

 

08.08.2023