Üleilmse eesti keele nädala keelekohvikud

Eesti Instituudi eestvedamisel toimub 4.-10. oktoobrini 2021. a üleilmne eesti keele nädal. Tallinna Keskraamatukogus toimuvad nädala puhul eesti keele kohvikud.

Kutsume üleilmsel eesti keele nädalal kõiki raamatusõpru kasutama ka e-raamatukogusid ELLU, OverDrive ja Naxos, kus saab lugemisvara ja muusikat laenata tasuta endale sobival ajal.

E-raamatukogust ELLU leiab eestikeelsed e-raamatud ning OverDrive’i e-raamatukogust saab laenata inglis-, vene-, saksa- ja soomekeelseid e-raamatuid ja audioraamatuid, samuti paljudes erinevates keeltes e-ajakirju. Naxose andmebaasides on kuulamiseks klassikaline ja džässmuusika, kuid leiab ka filmi- ja maailmamuusikat. E-raamatukogude kasutamiseks on vaja kehtivat Tallinna Keskraamatukogu lugejakaarti, kuid eraldi kontosid ei ole vaja luua. Raamatukogu lugejaks saab registreerida veebi teel kodust lahkumata. Rohkem infot lugejaks registreerimise ja e-raamatukogude kasutamise kohta leiab: https://keskraamatukogu.ee/kojulaenutus-2-2/e-raamatukogud/.

Üleilmsel eesti keele nädalal toimuvad keelekohvikud:

15.09.2021