Uuendused Tallinna Keskraamatukogu iseteeninduskeskkonnas Minu ESTER

Tallinna Keskraamatukogu iseteeninduskeskkonda Minu ESTER saab alates 06.02.2019 sisse logida ka Smart-ID abil. See on mugavaks lisavõimaluseks Smart-ID kasutajatele. Veebis lugejaks registreerimist Smart-ID ei võimalda – selleks on endiselt vaja ID-kaarti või Mobiil-ID-d.

Alates 05.02.2019 saab iseteeninduskeskkonda kasutada ka pärast 01.12.2018 väljastatud Eesti ID-kaardi ja elamisloakaardiga. Uut ID-kaarti ja elamisloakaarti saab lugejaks registreerumisel ja sisselogimisel kasutada samamoodi kui varem väljastatud ID-kaarte. Uus ID-kaart ei ole takistuseks Tallinna Keskraamatukogu teenuste kasutamisel.

Iseteeninduskeskkond Minu ESTER pakub mugavaimat võimalust vaadata ja pikendada laenatud teavikute tagastustähtaega. Samuti saab Minu ESTERis ülevaate kõikidest laenutustest ning vormistatud järjekordadest, salvestada laenutuste ajalugu jm.