Vinge Youtube´i videoga koomiksimaailma valitsejaks

Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) toimub 25.-26. oktoobril kell 14.30-18.30 videokoolitus „Vinge Youtube`i videoga koomiksmaailma vallutajaks“.

Videokoolitusele ootame noori vanuses 12-18 eluaastat. Koolitus on kahepäevane ja eeldab osavõttu mõlemal päeval. Eelnevad kogemused pole vajalikud. Soovi korral võib noor kaasa võtta oma lemmikraamatu, kuid vajadusel saab ta valida raamatu ka meie kogust.

Programm:

25. oktoober
Tutvumine
Osalejate lemmikud leiud ja postitused sotsiaalmeedias
Režii. Kaamera. Lugu. Piltstsenaarium

26. oktoober
Filmimine
Montaaž
Ühine vaatamine, analüüs, kokkuvõte

Videokoolitus toimub projekti „Nutikalt lugemine vahvaks“ raames. Projekti eesmärgiks on noortepäraseid meetodeid ja infotehnoloogilisi vahendeid kasutades populariseerida noorte seas oma lõbuks lugemist ja loetud tekstide üle arutamist ning arendada nende funktsionaalset lugemisoskust.

Projektis kasutatakse teismeliste raamatute juurde toomiseks huvitavaid loomingulisi tehnikaid nagu koomiksi joonistamine, arvutimängu valmistamine, Youtube’i video loomine, anime joonistamine ja animatsioonide tegemine.

Koolituse viib läbi Katrin Kuusik Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudist.

Vabade kohtade arv on täis! Lisainfo: e-posti aadressil eo@nulltln.lib.ee