Üritustesari “Minu reisifotode lood” – Bhutan (India)

Nõmme raamatukogu

Iga kuu viimasel laupäeval toimub Nõmme raamatukogus (Raudtee 68) üritustesari “Minu reisifotode lood”.

Seekord kohtume 27. aprillil kell 12. Meile räägib Kaire Tali oma reisist Indiasse Bhutani. Tule kuulama, nautima ja kaasa mõtlema!

JAGA OMA REISILUGUSID FOTODE KAUDU!

Pole tähtis, kas reis on pikk või lühike, välisriiki või mõnda Eestimaa paika või hoopis metsa, oma aeda ehk hoopis oma lapsepõlve maadele.

Lugu võiks olla umbes 20-25 minutit pikk, ühel kohtumisel jõuame kuulata 3-4 esinejat.

Saatke või andke teada oma soovist näidata oma reisifotosid ja rääkida lugusid Nõmme raamatukogule nomme@nulltln.lib.ee, helistage telefonil 672 3858 või leppige kohtumine kokku meie töötajatega.

Tehniliste probleemide pärast pole vaja muretseda – raamatukogutöötajad on abiks ettevalmistuse tegemise, fotode esitlemisvalmis panemise ja ürituse ajal.

Jälgi meid Facebookis: Nõmme linnaosade raamatukogud