Mis uudist, raamatukogu?

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Vastlakuus saab raamatukogus kohtuda järgmiste kirjanikega:

9. veebruaril kell 10.15 tervitab Nõmme raamatukogu (Raudtee 68) enda juures armastatud lastekirjanikku Kadri Hinrikust. Uudistetoimetajana töötanud ja mitmeid südamlikke lasteraamatuid kirjutanud autor räägib oma loomingust. Registreerimine ja lisainfo: 672 3858 või nomme@nulltln.lib.ee.

13. veebruaril kell 9.45 külastab Kännukuke raamatukogu (E. Vilde tee 72) kirjanik Ene Sepp. Ratsutamise- ja hobusteteemalise raamatusarja autori mitmed teosed on pälvinud “Hea Noorteraamat” tunnustuse ja jõudnud noorsooromaanivõistlusel auhinnalistele kohtadele. Registreerimine ja lisainfo: 683 0951 või kannukuke@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.