Lahtiolekuajad

Vt ka: kontakt

NB! Tallinna Keskraamatukogu kasutamine on piiratud. Tutvu teenustega ajavahemikul 01.03-30.04.2021.

Raamatukogubuss ei sõida marsruudil.

Laenatud teavikute tagastustähtajad pikendab raamatukogu jooksvalt ise ja viiviste arvestus on ajutiselt peatatud.

30.04 – haruraamatukogud suletud korrastuspäevaks
01.05 – raamatukogu kõik osakonnad ja teenindusüksused on suletud

 


Lahtiolekuajad 01.03 – 30.04.2021

Eestikeelse kirjanduse osakond

Estonia pst 8
eo@nulltln.lib.ee| 683 0920

E–R 11–18
L 10–17 (lõunapausiks suletud kell 13-14)
P suletud
NB! Kasutamine piiratud

Uudistesaal

Estonia pst 8
ls@nulltln.lib.ee| 683 0908

NB! Ajutiselt suletud

Võõrkeelse kirjanduse osakond

Liivalaia 40
vo@nulltln.lib.ee| 683 0960

E–R 11–18
L 10–17
P suletud
NB! Kasutamine piiratud

Raamatukogubuss

E−N marsruudil
buss@nulltln.lib.ee| 5303 7737

NB! Buss ajutiselt marsruudil ei sõida


Haruraamatukogud

 

Kadrioru raamatukogu

L. Koidula 12a
kadrioru@nulltln.lib.ee| 601 3420

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Kalamaja raamatukogu

Kotzebue 9
kalamaja@nulltln.lib.ee| 683 0970

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Kännukuke raamatukogu

E. Vilde tee 72
kannukuke@nulltln.lib.ee| 683 0951

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Laagna raamatukogu

Võru 11
laagna@nulltln.lib.ee| 635 0020

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Männi raamatukogu

Ehitajate tee 48
manni@nulltln.lib.ee| 653 2556

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Männiku raamatukogu

Pihlaka 12
manniku@nulltln.lib.ee| 655 9718

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Nurmenuku raamatukogu

Ehitajate tee 109a
nurmenuku@nulltln.lib.ee| 683 0980

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Nõmme raamatukogu

Raudtee 68
nomme@nulltln.lib.ee| 672 3858

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Paepealse raamatukogu

P. Pinna 8
paepealse@nulltln.lib.ee| 632 7463

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Pelguranna raamatukogu

Kangru 13
pelguranna@nulltln.lib.ee | 683 0931

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Pirita raamatukogu

Metsavahi tee 19
pirita@nulltln.lib.ee| 683 0955

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Pääsküla raamatukogu

Pärnu mnt 480a
paaskula@nulltln.lib.ee| 680 3495

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Sõle raamatukogu

Sõle 47b
sole@nulltln.lib.ee| 601 9153

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Sääse raamatukogu

Sõpruse pst 186
saase@nulltln.lib.ee| 683 0990

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Tondi raamatukogu

Pärnu mnt 125
tondi@nulltln.lib.ee| 674 8647

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Torupilli raamatukogu

Gonsiori 36
torupilli@nulltln.lib.ee| 600 9113

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

Väike-Õismäe raamatukogu

Õismäe tee 115a
oismae@nulltln.lib.ee| 674 0933

T–R 11–18
L 10–17
P, E suletud
NB! Kasutamine piiratud

 


Haruraamatukogude korrastuspäevad aastal 2021:

30. jaanuar (laupäev)
27. veebruar (laupäev)
30. aprill (reede)
29. mai (laupäev)
30. juuni (kolmapäev)
31. juuli (laupäev)
31. august (teisipäev)
30. september (neljapäev)
30. oktoober (laupäev)
30. november (teisipäev)
31. detsember (reede)