Lahtiolekuajad

Vt ka: kontakt

23.12 – eestikeelse kirjanduse osakond ja muusikaosakond avatud kuni 17.00 ja võõrkeelse kirjanduse osakond kuni 16.00; haruraamatukogud suletud
24.-26.12 – raamatukogu kõik osakonnad ja haruraamatukogud suletud
31.12 – raamatukogu kõik osakonnad ja haruraamatukogud suletud korrastuspäevaks
01.01 – raamatukogu kõik osakonnad ja haruraamatukogud suletud

Haruraamatukogude korrastuspäevad 2019. a


Eestikeelse kirjanduse osakond

Estonia pst 8
eo@nulltln.lib.ee| 683 0920

E–R 10–20
L 10–17
P suletud

 

Uudistesaal

Estonia pst 8
ls@nulltln.lib.ee| 683 0908

E–R 10–20
L 10–17
P suletud

 

Muusikaosakond

Estonia pst 8
muusika@nulltln.lib.ee| 683 0912

E–R 10–20
L 10–17 (lõuna 13.00–13.30)
P suletud


Haruraamatukogud

 

Kadrioru raamatukogu

L. Koidula 12a
kadrioru@nulltln.lib.ee| 601 3420

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

Kalamaja raamatukogu

Kotzebue 9
kalamaja@nulltln.lib.ee| 683 0970

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Kännukuke raamatukogu

E. Vilde tee 72
kannukuke@nulltln.lib.ee| 683 0951

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

Laagna raamatukogu

Võru 11
laagna@nulltln.lib.ee| 635 0020

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Männi raamatukogu

Ehitajate tee 48
manni@nulltln.lib.ee| 653 2556

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

Männiku raamatukogu

Pihlaka 12
manniku@nulltln.lib.ee| 655 9718

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

Nurmenuku raamatukogu

Ehitajate tee 109a
nurmenuku@nulltln.lib.ee| 683 0980

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

Nõmme raamatukogu

Raudtee 68
nomme@nulltln.lib.ee| 672 3858

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

Paepealse raamatukogu

P. Pinna 8
paepealse@nulltln.lib.ee| 632 7463

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

Pelguranna raamatukogu

Kangru 13
pelguranna@nulltln.lib.ee | 683 0931

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

Pirita raamatukogu

Metsavahi tee 19
pirita@nulltln.lib.ee| 683 0955

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

Pääsküla raamatukogu

Pärnu mnt 480a
paaskula@nulltln.lib.ee| 680 3495

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

Sõle raamatukogu

Sõle 47b
sole@nulltln.lib.ee| 601 9153

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

Sääse raamatukogu

Sõpruse pst 186
saase@nulltln.lib.ee| 683 0990

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

Tondi raamatukogu

Pärnu mnt 125
tondi@nulltln.lib.ee| 674 8647

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

Torupilli raamatukogu

Gonsiori 36
torupilli@nulltln.lib.ee| 600 9113

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Väike-Õismäe raamatukogu

Õismäe tee 115a
oismae@nulltln.lib.ee| 674 0933

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 


Haruraamatukogude korrastuspäevad aastal 2019:

31. jaanuar (neljapäev)
28. veebruar (neljapäev)
30. märts (laupäev)
30. aprill (teisipäev)
31. mai (reede)
29. juuni (laupäev)
31. juuli (kolmapäev)
31. august (laupäev)
28. september (laupäev)
31. oktoober (neljapäev)
30. november (laupäev)
31. detsember (teisipäev)