Mis uudist, raamatukogu? Aprillis tervitame…

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Aprillis tulevad raamatukogudele külla armastatud lastekirjanikud:

3. aprillil kell 10 on Tondi raamatukogul (Pärnu mnt 125) külas lastekirjanik Liis Sein, kes on lisaks mitmetele lasteraamatutele kirjutanud ka lavatekste. Ühtlasi töötab ta alates 2017. aastast juhiabina Eesti Lastekirjanduse Keskuses. Registreerimine ja lisainfo: 674 8647 või tondi@nulltln.lib.ee.

12. aprillil kell 10.30 saab Kadrioru raamatukogus (L. Koidula 12a) kohtuda kirjanik Heiki Vilepiga. Äärmiselt mitmekülgse taustaga kirjanik on lisaks lasteraamatutele kirjutanud ka kaks romaani, kaks näidendit, laulusõnu ja luuletusi, mida on viisistanud mitmed tuntud muusikud, ning tegelenud muusikaga. Autori raamatuid, mida on tõlgitud ka võõrkeeltesse, iseloomustab positiivsus ja lustakus. Registreerimine ja lisainfo: 601 3420 või kadrioru@nulltln.lib.ee.

17. aprillil kell 10 külastab Väike-Õismäe raamatukogu (Õismäe tee 115a) kirjanik Ilmar Tomusk. Armastatud lastekirjaniku raamatud on võitnud paljude lugejate südamed ning pälvinud ka arvukalt tunnustusi. Registreerimine ja lisainfo: 674 0933 või oismae@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.