Mis uudist, raamatukogu? Märtsis on külas…

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Kevadkuu toob raamatukokku:

14. märtsil kell 12 külastab Kalamaja raamatukogu (Kotzebue 9) kunstnik Sirly Oder. Mitmekülgse taustaga lasteraamatute illustreerija Sirly Oder on töötanud reklaami- ja lavastuskunstnikuna ning tema omapärased illustratsioonid on pälvinud mitmeid tunnustusi. Registreerimine ja lisainfo: 683 0970 või kalamaja@nulltln.lib.ee.

28. märtsil kell 11 saab Pääsküla raamatukogus (Pärnu mnt 480a) kohtuda illustraator Elina Sildrega. Tunnustatud illustraator ja koomiksikunstnik on teinud koostööd ka lastejakirjadega Täheke, Mesimumm ja Hea Laps. Registreerimine ja lisainfo: 680 3495 või paaskula@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.