Mis uudist, raamatukogu? Oktoobris kuuleme veel põnevaid uudiseid

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Oktoobris on oodata veel kohtumisi, mis tõotavad palju põnevust:

• 19. oktoobril kell 10.00 tuleb Sääse raamatukogule (Sõpruse pst 186b) külla lastekirjanik Jaanus Vaiksoo. Enim tuntud on tema kinga-raamatud, mis on noppinud mitmeid auhindu, kuid põnev oleks kuulda lugusid ka tema teiste raamatute kohta.  Uuritakse ka värskeid ajakirja- ja raamatu-uudiseid. Eelregistreerimine ja lisainfo 683 0990 või saase@nulltln.lib.ee.
  • 21. oktoobril kell 10.15 on Nõmme raamatukogus (Raudtee 68) külaliseks lastekirjanik Helen Käit. Tema kirjutatud raamatute riiul on juba nii pikk, et kõigist eraldi rääkida ei jõuagi. Eelkõige tuleb juttu H. Käiti raamatutest, mille tegevustik on seotud Nõmmega ja tema kõige uuematest teostest. Plaanis on ka väike mälumäng. Eelregistreerimine ja lisainfo 672 3858 või nomme@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.