Tere tulemast muusikaosakonna lehele!

Muusikaosakonda kogutakse muusikaalast kirjandust ja perioodikat, noote ning heli- ja videosalvestisi. Kogu on sisult universaalne, pakkudes võimalusi nii õppetööks, huvitegevuseks kui ka meelelahutuseks.

Muusikaosakonnas viiakse läbi muusikalisi raamatukogutunde, korraldatakse kontserte, loomingukonkursse jm muusikaüritusi.

 

Uudised
24.01.2017
Mondo dokfilmiõhtu “Magusad unistused”

Seekordne noorte filmiõhtu toimub muusikaosakonna sünnipäevanädalal ja on sel puhul pisut ka muusikaga seotud – ning loomulikult millegi magusaga! Film “Magusad unistused” jutustab inspireeriva loo sellest, kuidas muusika, jäätise ning muidugi märkimisväärse ettevõtlikkuse abil saab tervendada sõjakoledustest laastatud ühiskonda.

12.01.2017
MuFiLa lastenurgas on jaanuaris pidu!

Uus aasta algab uue hooga! Jaanuaris on põhjust tähistada muudki kui uue aasta saabumist: lumi on lõpuks…

06.01.2017
Kontsert “Klassika XX sajandi moodi” sarjast “Kammermuusikud linnas”

6. jaanuaril esineb sarjas “Kammermuusikud linnas” taas väliskülaline – tšellist Katrin Ziegler Saksamaalt. Temaga koos musitseerib pianist Kadri-Ann Sumera. Kavas Stravinski, Hindemith ja Poulenc.

22.12.2016
Kontsert “Muinasjutuaeg” sarjast “Kammermuusikud linnas”

22. detsembril kell 17.30 esinevad Tallinna Keskraamatukogu suures saalis (Estonia pst 8) pianistid Kadri-Ann Sumera ja Diana Liiv. Kavas Tšaikovski, Liszt, Korngold, Bartok jt.

20.12.2016
Mondo dokfilmiõhtu “Kaasaja rüütlid”

Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna videosaalis (Estonia pst 8 I korrusel) toimuvad iga kuu eelviimasel teisipäeval Mondo dokfilmiõhtud noortele. Seekord vaatame lugu tavalistest inimestest, kes parandavad maailma.

06.12.2016
Fantaasia- ja ulmeklubi noortele

Alustab uus klubi noortele, kellel on huvi ja kirg fantaasia või ulme eri vormide ja žanrite vastu.

Uut meie kogus