Tere tulemast muusikaosakonna lehele!

Muusikaosakonda kogutakse muusikaalast kirjandust ja perioodikat, noote ning heli- ja videosalvestisi. Kogu on sisult universaalne, pakkudes võimalusi nii õppetööks, huvitegevuseks kui ka meelelahutuseks.

Muusikaosakonnas viiakse läbi muusikalisi raamatukogutunde, korraldatakse kontserte, loomingukonkursse jm muusikaüritusi.

Vaata 15. sünnipäevaks valminud galeriid muusikaosakonna ajaloost

Uudised
22.02.2017
Tähistame Eesti sünnipäeva

22. veebruaril tähistame Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) Eesti 99ndat sünnipäeva. Selle raames on päev pikitud täis…

27.02.2017
Kontsert “Põllul laulmine” sarjast “Kammermuusikud linnas”

Sarja veebruari kontserdil esinevad sopran Arete Teemets ja pianist Diana Liiv. Kõlab armastatud eesti heliloojate Ester Mägi, Mart Saare ja Veljo Tormise looming.

21.02.2017
Mondo dokfilmiõhtu „Maailmarahu ja teised 4. klassi võidud“

Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna videosaalis toimuvad iga kuu eelviimasel teisipäeval Mondo dokfilmiõhtud noortele. Vaatame filme olulistel teemadel ning arutleme nende üle õdusas vestlusringis, mida mõnikord täiendavad ka ekspertidest külalised. Veebruari filmiks on “Maailmarahu ja teised 4. klassi võidud”.

09.02.2017
MuFiLa lastenurgas on sõbrakuu!

MuFiLa lastenurgas tähistame veebruaris sõbrakuud ning kutsume kõiki lapsi osa võtma kahest toredast üritusest!

23.01 - 28.01.2017
Muusikaosakonna sünnipäevanädal

Jaanuari lõpus täitub muusikaosakonnal 15. tegutsemisaasta. Sel puhul tutvustame 23.-28. jaanuaril nii osakonna minevikku kui ka praeguseid tegevusi.

24.01.2017
Mondo dokfilmiõhtu “Magusad unistused”

Seekordne noorte filmiõhtu toimub muusikaosakonna sünnipäevanädalal ja on sel puhul pisut ka muusikaga seotud – ning loomulikult millegi magusaga! Film “Magusad unistused” jutustab inspireeriva loo sellest, kuidas muusika, jäätise ning muidugi märkimisväärse ettevõtlikkuse abil saab tervendada sõjakoledustest laastatud ühiskonda.

Uut meie kogus