Kohapeal kasutamiseks

Videomängud mängukonsool xbox

Muusikaosakonna videosaalis saab mängida videomänge. Kasutusel on mängukonsool Xbox 360. Mängida saab nii üksi kui koos sõbraga.

NB! Vajalik mõõdukas inglise keele oskus.

Täpsem info ja mängude nimekiri.


Muusika kuulamine

Kohapeal on võimalik kuulata kõiki kogusse kuuluvaid helisalvestisi (CD, LP, helikassetid), sh audioraamatuid, Raadioteatri kuuldemänge ning raadio Ööülikooli loenguid.


Videosaal

Videosaalis saab vaadata muusikaosakonna kogusse kuuluvaid filme jt videoid.

Videosaal on varustatud kaasaegse audio-videosüsteemiga (5.1 heli). Saal mahutab korraga kuni 25 inimest.

Vaatamise aega saab ette registreerida telefonil 6830 912 ning e-posti aadressil muusika@nulltln.lib.ee. Igal kasutajal on võimalik teha üks broneering päeva kohta (kestuseks kas filmi pikkus või mitme lühema video korral kuni 3 tundi). Raamatukogul on õigus kasutaja hilinemise korral üle 10 minuti broneeritud aja algusest broneering tühistada.


Rühmaruum

Rühmaruumi saavad õppimiseks tasuta kasutada Tallinna Keskraamatukogu lugejad. Ruum mahutab kuni 10 inimest. Alla 12-aastased saavad rühmaruumi kasutada koos täiskasvanud saatjaga. Ruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).

Rühmaruumi on võimalik broneerida ka ruumis olevate muusikainstrumentide – digiklaveri (Roland FP-30) ja digitrummide (Roland TD11K) – mängimiseks. Loe lähemalt pillide ja nende kasutamise kohta.

Rühmaruumi kasutamist saab ette registreerida telefonil 6830 912 ja e-posti aadressil muusika@nulltln.lib.ee. Aja broneerimisel kehtivad rühmaruumi üldised kasutustingimused.


Arvutiteenus

käed arvutiklahvidel

Muusikaosakonnas on kolm internetitöökohta täiskasvanutele, kaks internetiühendusega arvutit lastele, üks otsinguarvuti e-kataloogi ESTER kasutamiseks ja WiFi. Kõigil soovijail on võimalik kasutada noodigraafikaprogrammi Finale.

Arvuteid on võimalik ka broneerida, kirjutades muusika@nulltln.lib.ee, helistades numbril  683 0912 või tulles kohapeale. Raamatukogul on õigus kasutaja hilinemise korral üle 10 minuti broneeritud aja algusest broneering tühistada. 

Arvutitöökoha kasutamise eeskiri.


MuFiLa

MuFiLa on muusikaosakonna lastenurk, mis viib kokku muusika, filmid ja lapsed. Mufila pakub võimalusi ühiseks tegevuseks ja vaba aja loovaks kasutamiseks. Loe edasi


Üritused

Muusikaosakonnas korraldatakse erinevaid muusika- ja filmiüritusi, loomingukonkursse, kontserte jms. Vt üritusi siit


DigiteerimineVHS kassett

Muusikaosakonnas on iseteenindusena võimalik isiklikke VHS- ja VHS-C-kassettte ning vinüülplaate ja audiokassette ümber salvestada digitaalsele andmekandjale (CD, DVD, mälupulk, väline kõvaketas vm). Digikandjaid ei saa kohapealt osta.

Tarkvara kasutamiseks on koostatud lühike kirjalik juhend eesti keeles.

Kuna ümbersalvestamistööd on ajamahukad, palume huvilistel kasutusaeg eelnevalt kokku leppida kas kohapeal, telefoni või e-posti teel.

Tel: 683 0912

E-post: muusika@nulltln.lib.ee