“Mis uudist, raamatukogu?” – külla tuleb Helen Käit

Paepealse raamatukogu

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

12. oktoobril kell 10.00 tuleb Paepealse raamatukogule (P. Pinna 8) külla lastekirjanik Helen Käit.

Kas teadsid, et koolis oli Helen tubli kirjandite kirjutaja ning tema lemmikaineteks olid matemaatika ja kirjandus. Tema sulest on ilmunud näiteks “Aardejaht Nõmmel”, “Kummitusmaja”, “Krahvinna kadunud sõrmus” ja mitmed teised lastelood.

Kohtumisel teeme tutvust kirjaniku loominguga ning vaatame üle ka värsked uudised ajakirjadest ja raamaturiiulitelt. Eelregistreerimine ja lisainfo 632 7463 või paepealse@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.