Koolitused

Pakume veebisilla vahendusel abi it-valdkonna küsimustes. Õpetame ja koolitame kasutama Skype´i ja Facebooki, nõustame arvuti ja nutiseadme kasutamise osas, räägime turvalisusest, info otsimisest ja muudest digioskustest!

Vaata ka meie videokoolitusi Tallinna Keskraamatukogu YouTube’i õpivideote kanalil.

Võta ühendust ja uuri Tallinna Keskraamatukogu e-posti aadressil ls@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0917 või Skype: Tallinna Keskraamatukogu infoteenindus.

Eakatel on võimalik omavahel suhelda ning üksteiselt õppida Skype’ klubides “Seenioride vestlusklubi”, digihuvilistel osaleda nn digiseenioride kokkusaamistel. Vaata lähemalt…

Pakume veebisilla vahendusel õpilastele koolitöödes abi! Aitame infootsingutes ja humanitaarainetes koduste ülesannete lahendamisel. Soovitame lugemiseks laste- ja noortekirjandust, abistame õpilasi uurimis- ja loovtöö allikate otsimisel ning teadusandmebaaside kasutamisel internetis. Vaata lähemalt…

Kutsume lasteaiarühmi ja klasse külla läbi veebi. Tulge meiega raamatukogutundidesse (eesti, inglise ja vene keeles), kus saab arendada üldpädevusi ning saada uusi teadmisi kirjanduse, kultuuri, looduse jt õppeprogrammi teemadel. Vaata lähemalt…

hoia logoVajad abi HOIA äpi kasutamisel? Meie raamatukoguhoidjad aitavad! HOIA mobiilirakenduse abil saad kiiresti teada võimalikust lähikontaktist COVID-19 nakatunuga, võimaldades sul astuda samme enda ja teiste tervise kaitseks.  Nagu kõiki teisi koolitusi, saame ka äpi kasutamist õpetada Skype’ teel. Võta ühendust meie raamatukoguhoidjatega ja lepi konsulteerimiseks aeg kokku. Vaata ka meie videot Tallinna Keskraamatukogu Facebooki lehel.


Kõik meie haruraamatukogud ja teenindusosakonnad pakuvad oma lugejatele, õpetajatele, gümnaasiumi- ja põhikooliklassidele ning lasteaiarühmadele koolitusi, raamatukogutunde ja ekskursioone.

Kõik koolitused on tasuta ning kestavad orienteeruvalt 45-90 min. Koolitust on võimalik läbida nii individuaalselt kui rühmaga, arvestades 2+2 reeglit.
Koolitustele ja ekskursioonidele tuleb eelnevalt registreeruda. Eelregistreerimise käigus täpsustatakse Teie koolitusvajadus, huvid, koolituse läbiviimise platvorm ja soovitav tulemus, ekskursiooni puhul selle toimumisaeg ja sisu.

Koolitusi on võimalik omavahel kombineerida!

Registreerumiseks võtke ühendust raamatukoguga. Vaata kontaktandmeid.

NB!  Oбучение на русском языке.


Koolituste tutvustused

 

 

Kui Sa ei leidnud endale sobivat koolitust, anna sellest meile teada raamatukogus kohapeal või kirjutades ls@nulltln.lib.ee.