Suutervis – kellele ja miks? Esineb dr Krista Vapper

Kännukuke raamatukogu

Kolmapäeval, 6. märtsil kell 15 toimub Kännukuke raamatukogu saalis (E. Vilde tee 72) kohtumistesarja “Tunnike tervise heaks” raames loeng “Suutervis – kellele ja milleks?”.

Suutervisest tuleb rääkima Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliiniku juhataja ja stomatoloog dr Krista Vapper. Krista südameasjaks on õpetada eesti inimestele selgeks suuõõne hügieen ja seeläbi saada terved hambad kogu eluks.

Krista sõnul on meie suu organismile haiguste sissepääsu värav. Kõik saavad aru, et bakterid ja viirused ründavad meid hingamisteedes ja süljega alla neelates. Palju vähem teatakse, kuidas liiguvad haigused organismi läbi katkiste hammaste ja igemepõletiku tõttu. Kunagi ei ole hilja ise ennast aidata, et neid haigusi vältida, aga peab teadma, mida ja millal tuleb teha.
Osalemine on TASUTA!
Lisainfo ja registreerimine: kannukuke@nulltln.lib.ee või tel 683 0951.
Kohtumine toimub Tallinna Keskraamatukogu ja Eesti Õdede Liidu koostöös.