Lõppes selleaastane Põhja-Tallinna lasteaedade lugemisväljakutse “Meie loeme!”

20. mail lõppes pidulikult selleaastane Põhja-Tallinna lasteaedade lugemisväljakutse „Meie loeme!“
Aasta jooksul osales väljakutses 16 rühma kaheksast lasteaiast ning kokku loeti peaaegu 10 000 raamatut nii eesti, vene, prantsuse, läti, rootsi, norra, saksa kui ka ukraina keeles! Koos loetud raamatutega täitus uhkelt ka Sõle raamatukogus teisel korrusel kasvanud lugemispuu, mille lehed võistluse lõpuks lausa aknast välja ronima kippusid.
 Esimese koha saavutas Päikeseratta rühm lasteaiast Päikene, kes luges 2059 raamatut!
 Teise koha sai Lepatriinude rühm Kolde lasteaiast, kes luges kokku 1626 raamatut!
 Kolmandale kohale luges ennast Päikesejänku rühm lasteaiast Päikene, kes sai kirja 937 raamatut!
Kõik tulemused on täpsemalt leitavad võistluse Infogramis:
Tublisid lugejaid lõbustasid lõpuüritusel vahvad klounid Ihii ja Ahaa, lisaks tunnustasid lapsi lugemisväljakutse imetoredad sponsorid Spordivaim, Lasteajakiri Täheke, kirjastus Päike Ja Pilv, käsitöösalong Teine Kodu, Lucky Laika ja Tartu Mänguasjamuuseum. Täname ka Põhja-Tallinna Valitsust, kelle ilusasse saali lõpuüritusel noored raamatusõbrad kenasti ära mahtusid.