Lugemismäng “Loeme ELLU tühjaks!”

E-raamatukogu ELLU läheb 1. juulist 2024 pensionile.

Kutsume kõiki tallinlasi, kes on Tallinna Keskraamatukogu lugejad, tegema ELLUs veel viimaseid laenutusi ja osalema ELLU lugemisbingos. Lugemismäng „Loeme ELLU tühjaks!“ kestab kuni 15. juunini või kuni viimased e-raamatute litsentsid on „ära loetud“.

Osalemine on lihtne, laena ELLUst e-raamatuid ja loe need läbi. E-lugemismängus saad valida 17 teema vahel ning mängida võid nurkade-, diagonaalide- või täismängu. Osalejate vahel loositakse auhindu.

Mänguväljad saad alla laadida siit:

Ellu-Bingo 1. leht 3x3 ruutu: esimene rida vasakult paremale: eesti autori raamat, raamat, mille kaas on kollast värvi, lasteraamat. Teine rida: raamat mille pealkirjas on number, kriminaalromaan, raamat, millest on tehtud film või sari. Kolmas rida: Loomingu raamatukogu sarja raamat, ühesõnalise pealkirjaga raamat, novellikogu. Ellu-Bingo 2. leht 3x3 ruutu: esimene rida vasakult paremale: raamat sarjast Moodne aeg, loomapildiga raamat, luuleraamat. Teine rida: elulooraamat, ajalooline romaan, raamat, mis ilmus liigaastal. Kolmas rida: Raamat, mille pealkirjas on kohanimi, raamat, mille tegevus toimub teisel planeedil, eesti autori raamat.

Täidetud mänguväljad saada aadressile ellu@nulltln.lib.ee. Trükitud kujul saad vajadusel mänguvälju Tallinna Keskraamatukogu haruraamatukogudest või teenindusosakondadest.

Kuidas osaleda

ELLUst e-raamatu laenamiseks vajad kehtivat Tallinna Keskraamatukogu lugejakaarti ja elukohta Tallinnas.
Laadi alla mänguväli, neid on kaks versiooni ja mängida võid ka mõlemat.
Mängida saad nurkade-, diagonaalide- või täismängu.
Vali bingo ruudustikust teema ja leia e-raamatukogust ELLU sellega sobiv raamat.
Laena e-raamat ja loe see läbi.
Märgi ruudustikus e-raamatu teema loetuks.
Saada täidetud mänguväli aadressile ellu@nulltln.lib.ee. Kui soovid osaleda loosis, lisa oma kontaktandmed. Loosis võid osaleda mitme mänguväljaga.

Edaspidi saad eestikeelseid e-raamatuid lugeda üle-eestilisest e-laenutuskeskkonnast MIRKO.

 

07.02.2024