Ökotuba: kapimaalt lapimaale! Teksade ja taskute parandamine

Tallinna Keskraamatukogu

Kindad-sokid  said talvel nõelutud, nüüd on aeg likvideerida see auk suvekleidi taskus ja kindlustada matkapükste väljaveninud põlvi, et lemmikrõivaese veel ühe hooaja vastu peaks. paikamine ja parandamine on kaasaegse mõtteviisi märk – see näitab meie vastutustunnet ja tulevikku suunatud elustiili , ning on eeskujuks neile, kes kõhklevad ega tea, kust otsast kestliku tarbimisega algust teha.

Õpime: tasku paikamine, rebendi paikamine, nööpaugu parandamine, veninud koha tugevdamine, teksade tuunimine

Töötoas osalemine on tasuta, parandatav ese ning paigaks sobilik riidetükk võta ise kaasa. Töövahendid (käärid, nõelad jmt) ning sigrimigri kaltsukott on olemas kohapeal. Töötuba toimub Tallinna Keskraamatukogu Estonia pst. 8 rõdusaalis 8. juunil kell 18.