Raamatuga kevadesse avaüritus

Kaart pole saadaval

21.10.2019

Tallinna Keskraamatukogu

“Raamatuga kevadesse” kaheksanda hooaja avaüritus toimub esmaspäeval, 21. oktoobril kell 18.00 Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis. Avaüritusel tutvustame programmi ja tänavuse hooaja raamatuvalikut ning külas on kirjanik Kätlin Kaldmaa ja didgeridoo’l esineb Arvi Schasmin.

Lugemisprogrammi algus üleriigiliste raamatukogupäevade avamisega 21. oktoobril ning kestab 30. aprillini. Teemaks on sel aastal „Rännakud ajas ja looduses“. Kaheksas hooaeg on pühendatud loodusele ja keskkonnale ning tõstab esile nii eesti kui ka välisautorite teoseid. Lugemisprogrammi on valitud raamatud, mis mängivad aja ja loodusega ning käsitlevad erinevaid viise, kuidas keskkond mõjutab inimest ja vastupidi.

Lisainfo: 683 0920 või raamatugakevadesse@nulltln.lib.ee.