Raamatukogu Tallinna Merepäevadel

Map Unavailable

14.07.2023 - 16.07.2023

plakatTallinna merepäevad 2023 toimuvad 14.-16. juuli kolmes Tallinna sadamas: Vanasadamas, Lennusadamas ja Noblessneris.

Tallinna merepäevad on aastatepikkuse traditsiooniga, mitmekülgne ja meeleolukas merefestival.
Festivalimelust saavad osa nii suured kui ka väikesed külastajad – pealinna saabuvad uudistamiseks ja lahesõitudeks külalislaevad, sadamate vahel liigub meretakso, esinevad Eesti tuntud artistid ning sadamates on tihe elamus- ja spordiprogramm.

Lennusadamas on kohal ka meie tublid raamatukoguhoidjad, kelle leiate Tallinna Keskraamatukogu lugemispesast/telgist. Olete lahkelt oodatud kirjandust uudistama ja tegutsema! Kui ringi liigute, võite kohata ka meie raamatukogujalgratast.

Lugemispesa on avatud:
R 12-19, L,P 11-19

Merepäevade alalt võid leida ka raamatukapi, kust saab head lugemist kaasa haarata. Merepäevade kava leiad siit.

Kliki kaardil ja vaata täpsemalt meie asukohta: