Rahvuskultuuride nädal “Minu reisifotode lood”. Tatarimaa mälestustes

Tallinna Keskraamatukogu

Rahvuskultuuride nädal “Minu reisifotode lood”

Tatarlanna Dania jagab mälestusi retkest Tatarimaale ja jagab teadmisi Tatarimaast ja nende kultuurist.

Tulge osalema ja mõelge juba ka milliseid reise saate teie ise tulevikus raamatukogus jagada!

Üritustesari seenioridele

Kohtumised toimuvad Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonnas, Estonia pst 8 ja Nõmme, Sääse ja Pirita haruraamatukogudes.

Vali sobiv raamatukogu, tule osalema ja jagama!

JAGA OMA REISILUGUSID FOTODE KAUDU!

Pole tähtis, kas reis on pikk või lühike, välisriiki või mõnda Eestimaa paika või hoopis metsa, oma aeda ehk hoopis oma lapsepõlve maadele.

Lugu võiks olla umbes 20-25 minutit pikk, ühel kohtumisel jõuame kuulata 3-4 esinejat.

Saatke või andke teada oma soov näidata oma reisifotosid ja rääkida lugusid Tallinna Keskraamatukogule eo@nulltln.lib.ee, helista telefonil 683 0920 või leppige kohtumine kokku sobiva haruraamatukogu töötajaga.

Tehniliste probleemide pärast pole vaja muretseda – raamatukogutöötajad on abiks ettevalmistuse tegemise, fotode esitlemisvalmis panemise ja ürituse ajal.

Esimene üritus toimub teisipäeval, 19.septembril kell 11.00 Estonia pst 8 suures saalis.  Edaspidi juba palun jälgida reklaami ka erinevates haruraamatukogudes.