Seenioride muusikahommik Skype’s

Map Unavailable

2024. aasta esimene muusikahommik toimub juba neljapäeval, 18. jaanuaril kell 11.00. Raamatukoguhoidja Ester vestleb Skype grupis huvilistega kultuuri ja muusika teemadel. Meil on küll uus aasta juba alanud, aga Hiina kalendri järgi algab aasta alles 10. veebruaril. Heidamegi muusikalise pilgu sellele “kaugele” maale: lisaks kalendrile tutvume ka põgusalt sealsete muusikainstrumentidega. Muusikalise kohtumiseni!

NB! Kohtumisel osalemiseks on vajalik Skype’i konto! Lisa oma Skype’i kontaktide hulka kasutajanimi SEENIORIDE VESTLUSED, anna oma osalemissoovist märku ning me lisame Sind vastavasse gruppi.
Kui Sul ei ole veel Skype’i kontot, siis leiad videojuhendi Skype’i rakenduse allalaadimiseks ja konto loomiseks siit:
(https://www.youtube.com/watch?v=fNObkz7I_VY).
Vajadusel küsi Skype’i paigaldamise kohta nõu raamatukoguhoidjalt kohapeal, telefoni teel 683 0917 või e-posti aadressil ls@nulltln.lib.ee. Küsi julgelt ka siin samas grupis!
Kohtumiseni Skype’s!