Tutvumine eesti keelega/Introduction to Estonian

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu pakub võimalust teha algust eesti keele õppimise esimeste sammudega meie raamatukogus. Kui sa oled proovinud alustada keele õppimist seni iseseisvalt, kuid vajad toetavat tuge, siis kutsume sind teiste õppijate sekka. Võta sõber kaasa ja tulge tutvuma eesti keelega! Teeme algust nüüd ja kohe! Tund toimub Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonnas. Palume teil end ka registreerida aadressil laste@nulltln.lib.ee või helistades telefonil 683 0914. Tund toimub inglise keele põhjal.

Tallinn Central Library offers you a chance to take your first bold steps towards learning Estonian in our library. If you have tried to start learning the language alone and need support, we invite you to join us and accompany other learners on their journey. Take a friend with you to join our introductory course! Let us begin here and now! The course is in The Department of Estonian Literature in Tallinn Central Library. Please mark your attendance here: laste@nulltln.lib.ee or 683 0914. The course is in English.