Kännukuke raamatukogu innovatsioonilaboris on uus printer-kilelõikur

Kännukuke raamatukogu (E. Vilde tee 72) innovatsioonilabor on täienenud uue põneva seadme näol. Ootame katsetama kaasaegset printer-kilelõikurit Roland VersaSTUDIO BN2-20A, mis avab huvilistele arvukaid võimalusi kleebiste ning rõivaesemete kujundamiseks.

Kui varasema mudeli kilelõikuriga sai innovatsioonilaboris lõigata välja vaid ühevärvilisi vektorgraafikas disaine, siis uus masin prindib soovitud disaini kas kleepsu- või termokilele ning lõikab välja. Nii saab igaüks luua omapäraseid kleepse, t-särke, riidest kotte jm, kas siis enda loodud disainide järgi või internetist alla laetud piltidest.
Innovatsioonilabori seadmete kasutamine ja individuaalkoolitused on tasuta, tasuda tuleb vaid materjalikulu eest. Tutvu hinnakirjaga siin. Samuti ootame rühmasid innovatsioonilabori eriprogrammidesse, täpsem sisu kokkuleppel raamatukoguga.

• Laupäeval, 25. mail kell 13.00 ootame kõiki huvilisi Kännukuke raamatukokku kleepsude kujundamise töötuppa. Kujundamisel kasutame Canva veebilehte, uue printer-kilelõikuriga loodud kleepsud saab igaüks hiljem koju kaasa võtta. Lisainfo ja registreerimine: kannukuke@nulltln.lib.ee või tel 683 0951.