Raamatukogubussi üritused

Reedeti on raamatukogubussi võimalik külla kutsuda lasteaedadesse, koolidesse, huvi- ja päevakeskustesse ning teistesse asutustesse. Katarina Jee sõidab  kohale ja peale uste avanemist saate astuda sisse raamatute imelisse maailma. Teejuhtideks on abivalmis raamatukoguhoidjad, kes tutvustavad raamatukogubussi  ja seda, millised toredad võimalused avanevad teile siis, kui olete saanud Tallinna Keskraamatukogu lugejaks. Raamatukogubussi mahub korraga uudistama kuni 25 last.

Väljaspool Tallinna toimuvatele üritustele tellimine on tasuline. Täpsema info saamiseks võtke ühendust Katarina Jeega: buss@nulltln.lib.ee või telefonil 5303 7737 (E-N 13-17). Tutvu raamatukogubussi Katarina Jee kasutamise üldtingimustega.

Katarina Jee küllakutsumiseks palume täita ankeedi. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

 

Raamatukogubussi toimunud ja tulevased üritused:

 

VEEBRUAR
22.02 Tallinna Kuristiku Gümnaasium
MÄRTS
15.03 Bussi tehnoülevaatus
APRILL
26.04 Lasteaed Assaku
MAI
JUUNI
01.06 Tallinna Loomaaed
JUULI
12.07-14.07 Tallinna Merepäevad
AUGUST
SEPTEMBER
OKTOOBER
NOVEMBER
DETSEMBER
DETSEMBER
07.12 broneeritud
14.12 broneeritud
NOVEMBER
02.11 Raamatukogubuss ei sõida
09.11 Lasteaed Kelmiküla
30.11 Lasteaed Allika
OKTOOBER
05.10 Lasteaed Raku
19.10 Lasteaed Lehola
20.10 Haridusfestival “iduEDU” (Tallinna Reaalkooli parkla)
26.10 Raamatukogubussi tehniline hoolduspäev
SEPTEMBER
08.09 II Kirjandustänava festival (Kadriorg)
14.09 Haabersti Vene Gümnaasium
15.09 Mustamäe päev 2018 (Männi park)
28.09 Lasteaed Aruheina
AUGUST
25.08 Tallinna Loomaaia 79. sünnipäev
Raamatukogubuss puhkab 16.07-20.08.2018
JUULI
13.-15.07 Tallinna Merepäevad
JUUNI
01.06 Lastekaitsepäev (Tallinna Loomaaed)
MAI
04.05 Paepealse raamatukogu
18.05 Tallinna Mustjõe Gümnaasium
26.05 Ühislugemine “Kirjanduslik Tallinn” (Vabaduse väljak)
APRILL
13.04 Tallinna Läänemere Gümnaasium
27.04 Lasteaed Kasekese
MÄRTS
09.03 Lasteaed Vormsi
16.03 Lasteaed Tihase
OKTOOBER
06.10 MTÜ Hoitud Laps. Eralasteaed Midrimaailm
13.10 Kuristiku Gümnaasium
20.10 Lasteaed Lehola
 
SEPTEMBER
09.09 Kirjandustänava festival (Kadriorg)
 
AUGUST
25.08 Tallinna Loomaaaia 78. sünnipäev
26.08 Kultuuriöö (Vabaduse väljak)
 Raamatukogubuss puhkab 17.07-20.08.2017
JUULI
01.07 XII noorte laulu- ja tantsupidu (Tallinna Lauluväljak)
15.-16.07 Tallinna Merepäevad
 
MAI
05.05 Paepealse raamatukogu
12.05 Lasteaed Seli
27.05 Nõmme hobipäev  (Nõmme Linnaosa Valitsus)
APRILL
07.04 Piiri Lasteaed/Nõlvaku Lasteaed
21.04 Lasteaed Kihnu
28.04 Lasteaed Kihnu
MÄRTS
10.03 Sisekaitseakadeemia
17.03 Lasteaed Muinasjutt
24.03 Lasteaed Kuristiku
 
VEEBRUAR
10.02 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
17.02 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
DETSEMBER
16.12 Mustjõe Gümnaasium
02.12 Läänemere Gümnaasium
NOVEMBER
25.11 Lasteaed Kirsike
11.11 Merivälja Kool
04.11 Minilasteaed Lõvimeri
OKTOOBER
14.10 Astangu Kutserehabilitatsioonikeskus
21.10 Lasteaed Taime
28.10 Lasteaed Lauliku
SEPTEMBER
09.09 Lasteaed AVIV
16.09 Lastehoid Karu Nuti
23.09 Raamatukogubussi tutvustamine (Paide-Lähte-Elva-Tartu)
24.09 Raamatukogubussi tutvustamine (Tapa-Rakvere)
AUGUST
Raamatukogubuss puhkab 18.07-21.08.2016
JUULI
15.-17.07 Tallinna Merepäevad
JUUNI
03.06 Kännukuke raamatukogu
11.06 “Puude taga on inimene” (Stroomi rand)
MAI
06.05 Nõmme raamatukogu
13.05 Tallinna Päev (Tallinna Keskraamatukogu)
27.05 Väike-Õismäe raamatukogu
28.05 Nõmme Perepäev
APRILL
08.04 Laagna raamatukogu 90. juubel
22.04 Kadrioru raamatukogu
29.04 Pirita raamatukogu
MÄRTS
11.03 Lasteaed Mooniõied
18.03 Lasteaed Tihase
VEEBRUAR
05.02 Lasteaed Laagri
19.02 Ehte Humanitaargümnaasium
NOVEMBER
13.11 Merekalda Kool
20.11 Ristiku Põhikool
27.11 Läänemere Gümnaasium
OKTOOBER
16.10 Lasteaed Pirita Kose
30.10 Tondi Põhikool
SEPTEMBER
04.09 Lasteaed Kivila
18.09 Lasteaed Merilõvi
19.09 Lasnamäe tervise- ja perepäev (Kivila park)
JUULI
17.-19.07 Tallinna Merepäevad
JUUNI
13.06 LasnaPiknik (Kivila park)
MAI
15.05 Tallinna päev (Laagna Gümnaasium)
22.05 Lasteaed Kikas
29.05 Haabersti Vene Gümnaasium
APRILL
 17.04 Lasteaed Lepatriinu
 24.04 Lasteaed Mutionu
MÄRTS
13.03 Lasteaed Muinasjutt
27.03 Ehte Gümnaasium
VEEBRUAR
06.02 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
20.02 Lasteaed Rukkirääk
24.02 Narva Keskraamatukogu
DETSEMBER
 05.12 Läänemere Gümnaasium
NOVEMBER
21.11 Merekalda Kool
28.11 Tallinna Inglise Kolledž
OKTOOBER
03.10 Lasteaed Mikumanni
17.10 Lasteaed Rännaku
24.10 Viljandi raamatukogud (Vana-Võidu, Uusna, Viljandi, Viiratsi)
31.10 Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond
SEPTEMBER
12.09 Tallinna noortenädal (Rotermanni kvartal)
AUGUST
23.08 Tallinna Loomaaia 75. sünnipäev
24.08 Tallinna Loomaaia 75. sünnipäev
JUUNI
01.06  Lastekaitsepäev (Tallinna Loomaaed)
13.06 Vanalinna Hariduskolleegium
20.06 Nõmme Noortemaja
MAI
09.05 Laagna Gümnaasium
16.05 Kuristiku Gümnaasium
23.05 Nõmme Kevade laste- ja noortepäev
30.05  Gustav Aldolfi Gümnaasium
APRILL
04.04 Lasteaed Pallipõnn
25.04 Lasteaed Männi
MÄRTS
07.03 Lasteaed Merivälja
14.03 Lasteaed Lille
21.03 Lasteaed Rõõmutarekese
28.03 Lasteaed Männiku
VEEBRUAR
14.02 Paepealse raamatukogu
28.02 Lasteaed Haraka
DETSEMBER
06.12 Mustamäe Sotsiaalkeskus
06.12 Mustamäe Noortekeskus
06.12 Kristiine Gümnaasium
13.12 Ristiku Põhikool
NOVEMBER
01.11 Sisekaitseakadeemia
15.11 Lasnamäe Üldgümnaasium
22.11 Läänemere Gümnaasium
OKTOOBER
11.10 Sikupilli Keskkool
18.10 Kesklinna Vene Gümnaasium
19.10 Perepäev (Tallinna Keskraamatukogu)
SEPTEMBER
01.09 Linnatänava 1:1 makett Mere pst näitel
20.09 Vormsi lasteaed
27.09 Kadrioru raamatukogu
AUGUST
08.-10.08 Mobile Library Festival (Karjala)
30.-31.08 Linnatänava 1:1 makett Mere pst näitel
JUUNI
01.06    Lastekaitsepäev (Tallinna Loomaaed)
07.06    Koguperefestival “Puude taga on inimene” (Tallinna Lauluväljak)
08.06    Koguperefestival “Puude taga on inimene” (Tallinna Lauluväljak)
14.06     Nõmme Noortemaja
MAI
03.05 Lasteaed Kolde
10.05 Noortenädal (Tallinna Keskraamatukogu)
11.05 Lasnamäe raamatukogude päev
24.05 Lasteaed Padriku
31.05 Vanalinna Hariduskolleegium
APRILL
05.04 Lasteaed Lauliku
12.04 Lasteaed Midrimaailm
MÄRTS
15.03 Lasteaed Arbu
22.03 Lasteaed Toome
VEEBRUAR
08.02 Lasteaed Ümera
15.02 Eesti Rahvusvaheline Kool
22.02 Lasteaed Päikene
22.02 Tallinna Keskraamatukogu