Tule lugemissõbraks!

Oled 13-19-aastane? TULE vabatahtlikuks!

  • aita väiksematel lugemist harjutada
  • avalda maailmale positiivset mõju
  • saa ideid loovtööks
  • saa uusi tuttavaid

plakat

Registreerimine kuni 02.02.2024.

Tallinna Keskraamatukogu ja Eesti Lugemisühing ootavad Sind osalema projektis kolme kuu vältel (märts, aprill, mai 2024) Sulle sobivatel aegadel. 

Oled toeks 7-11-aastastele muust rahvusest õpilastele, kes soovivad harjutada eestikeelse raamatu ettelugemise oskust ja avastada lugemiseks eestikeelseid raamatuid.

Ootame just Sind, kui Sinu emakeel on eesti keel, armastad lugeda, oled sõbralik ja kannatlik ning soovid olla väikesele lugejale eeskujuks. Lugemissõprade projektis osalemine annab Sulle võimaluse olla ühiskondlikult aktiivne, aidata teisi ja avaldada maailmale positiivset mõju.

Sind ootavad uued tutvused, võimalus palju õppida ja areneda. Anna oma soovist tulla vabatahtlikuks märku registreerides end siin ja seejärel kutsume Sind koolitusele 6. ja 8. veebruaril.

* Kogu Eestis algab sel aastal üleminek eestikeelsele õppele, et kõik Eesti lapsed saaksid vaatamata kodukeelele kvaliteetse hariduse eesti keeles. Esmalt algab üleminek eestikeelsele õppele 1. ja 4. klassis ning lasteaedades. Eestikeelsele haridusele üleminekust loe Haridus- ja Teadusministeeriumi koduleheküljelt https://www.hm.ee/uleminek

 

Lisainfo: laste@nulltln.lib.ee, 683 0914

Kohtumiseni lugemisel!