Erinevad pedagooogilised lähenemised laste arengule

Kalamaja raamatukogu

“Erinevad pedagooogilised lähenemised laste arengule”  toimub Kalamaja raamatukogu (Kotzebue 9) rühmatööruumis laupäeval, 18. mail kell 11.

Tegemist on kaheksanda loenguga läbi aasta kestvast loengusarjast, mis on suunatud noortele peredele.

Kasutame võimalust tutvuda raamatukogus olevate raamatute sisuga ning laiendame oma silmaringi ühiselt. Suhtleme ja leiame kohalikust kogukonnast endale sarnases eluetapis olevaid tuttavaid.

Loengutele on oodatud kõik, kes plaanivad lapsevanemaks saamist või juba on lapsevanemad.
Kui on soovi osaleda loengul koos beebiga siis anna sellest eelnevalt teada. Üritus on beebisõbralik.

Kohtumisi viib läbi Kalamaja raamatukogu töötaja Ann Vool, kes omab muuhulgas sünnitoetaja ja imetamisnõustaja haridust.

Osavõtt tasuta! Vajalik on eelregistreerimine tel 683 0970 või kalamaja@nulltln.lib.ee.