Noorte lugemisklubi/Молодежный книжный клуб

Laagna raamatukogu

Kohtume 18. mail kell 14.00 Laagna raamatukogus (Võru 11)./Встречаемся 18 мая в 14.00 в библиотеке Лаагна (Võru 11).

Lugemisklubi annab noortele suurepärase võimaluse õppida väljendama oma mõtteid, aitab vabaneda hirmust esinemise ees ning võimaldab suhelda teiste särasilmsete raamatute armastajatega. Kohtumisel räägime lemmikraamatutest, tutvume uudiskirjandusega, jagame oma suleharjutusi ja palju muud. Meiega pole kunagi igav!

Ootame osalema 13-21 aastaseid noori.

Книжный клуб дарит отличную возможность научиться выражать свои мысли, помогает избавиться от страха перед публичным выступлением и даёт возможность пообщаться с другими фанатами чтения. На встречах мы говорим о любимых книгах, знакомимся с новинками, делимся пробами пера. С нами не скучно!

Ждём ребят в возрасте от 13 до 21.

Lisainfo: laagna@nulltln.lib.ee, 635 0020.