OverDrive’i e-raamatukogu ametlikuks mobiilirakenduseks saab Libby

logoPalume lugejatel, kes seni on OverDrive’i e-raamatukogust laenatud teavikuid lugenud samanimelisest rakendusest, võtta selle asemel kasutusele mobiilirakendus Libby. OverDrive’i e-raamatukogu pakub laenamiseks võõrkeelseid audio- ja e-raamatuid ning e-ajakirju ja eestikeelseid audioraamatuid. Lisaks Libbyle saab laenatud teavikuid lugeda ja kuulata ka veebilehitsejas ning Adobe Digital Editions tarkvara vahendusel.

Libby on tasuta OverDrive’i mobiilirakendus, mille saab alla laadida Google Play’st või App Store’ist. Libby võimaldab rakenduse kaudu laenatud e-raamatuid, audioraamatuid ja e-ajakirju seadmesse alla laadida ning seejärel lugeda ja kuulata internetiühenduseta. Libby rakenduse võimalustega saab tutvuda aadressil https://libbyapp.com.

OverDrive’i nimeline mobiilirakendus kaob rakenduste poodidest alates 23. veebruarist. Nutiseadmesse paigaldatud OverDrive’i rakendust saab esialgu siiski edasi kasutada teavikute lugemiseks ja kuulamiseks.

Tallinna Keskraamatukogu lugejad saavad Eesti kirjastuste e-raamatuid laenata e-raamatukogust ELLU ning klassikalist ja džässmuusikat nautida Naxose muusikakogude vahendusel. E-raamatukogude kasutamiseks on vaja kehtivat Tallinna Keskraamatukogu lugejakaarti ning võlgnevusi ei tohi raamatukogu ees olla. Sisselogimiseks tuleb sisestada isikukood ja Minu ESTERi salasõna.