Kirjandus

tüdruk istub ja hoiab käes avatud raamatut, mille ülmise äära üle ta piilub

Kirjandusklubid

 

Raamatuklubi

Raamatuklubi toimub kord kuus ning iga kord räägitakse erinevatest teostest ja arutletakse kaasnevatel teemadel. Üritust viib läbi vabatahtlik Marge. Novembrikuu üritus toimub esmaspäeval, 28. novembril kell 17.00 Tallinna Keskraamatukogu peamaja rõdusaalis (Estonia pst 8).

Lisainfo: eo@nulltln.lib.ee, tel 683 0920.

Online raamatuklubi noortele
Ootame kõiki noori kirjandushuvilisi liituma meiega Zoomis iga kuu viimasel neljapäeval kell 17.30. Arutelu viivad läbi raamatukoguhoidjad Kelli Pullisaar ja Karlote Kiissa.

Lisainfo: kelli.pullisaar@nulltln.lib.ee, karlote.kiissa@nulltln.lib.ee


Pääsküla raamatukogu lugemisklubi

Lugemisklubi kohtumised toimuvad iga kuu neljandal laupäeval kell 11.00 Pääsküla raamatukogus.

Lugemisklubis räägitakse mitmesugustest raamatutest ja autoritest ning jagatakse üksteisele lugemissoovitusi. Kõik on oodatud arutelus osalema ja oma arvamust avaldama!

Järgmine lugemisklubi kohtumine toimub 17. detsembril kell 11.00. Seekord vali lugemiseks mõni jõuluteemaline raamat ja tutvusta seda kohtumisel teistele! Lugeda võib ükskõik mida jõulude ja aastavahetusega seotut: ilukirjanduslikud romaanid, lühijutud, teadmiskirjandus, lasteraamatud… valik on Sinu 🙂

Lisainfo: paaskula@nulltln.lib.ee, tel 680 3495


Võõrkeelse kirjanduse osakonna lugejate neljapäev ehk Читательский четверг

Toimub kuu viimasel neljapäeval kell 17.30 ja on suunatud noortele ja täiskasvanutele (sh eakatele). Kohtutakse huvitavate inimestega, kes on seotud kultuuriga (kirjandus, film jne). Kohtumised toimuvad ürituste saalis (Liivalaia 40), mis asub raamatukogu teenindussaali kõrval. Kohtumistel kõneletakse vene keeles.

Vaata varem toimunud ürituste videosid

Lisainfo: vko@nulltln.lib.ee, tel 683 0961


Vaata ka lastele ja noortele suunatud ringe ja klubisid.