Omalooming

plekktopsides pntslid, pliiatsid, käärid

Eestikeelsed meisterdamistunnid

Eestikeelsed meisterdamistunnid eesti keelt emakeelena mittekõnelevatele lastele toimuvad võõrkeelse kirjanduse osakonna loovuse toas (Liivalaia 40). Meisterdame üheskoos põnevaid asju ja harjutame samal ajal eesti keelt. Oodatud on kõik huvilised – alates lasteaialastest kuni koolilasteni. NB! Meisterdamistunnid toimuvad igal laupäeval kell 14.00–15.00. Osalemine on tasuta. NB! Kohtade arv on piiratud.

Lisainfo ja registreerimine: vo@nulltln.lib.ee, 683 0960.

Lisaks saab meisterdamist vaadata ka Youtube’i saatest “Meisterda minuga“.


Kudumisring Pirita raamatukogus

Pirita raamatukogus toimub üle nädala kolmapäeviti kell 17.00-19.00 kudumisring. Oodatud on nii algajad kui edasijõudnud. Konkreetsed toimumisajad leiad sündmuste kalendrist.
Töökeeleks on eesti ja vene keel. Palume kaasa võtta enda kudumisvahendid.

Eelregistreerimine ja lisainfo: 683 0955, pirita@nulltln.lib.ee.


Käsitööklubi Pääsküla raamatukogus

Pääsküla raamatukogus toimub iga kuu kolmandal laupäeval kell 11 käsitööklubi! Klubis ei toimu juhendamist. Saame lihtsalt kokku, teeme käsitööd, jagame põnevaid käsitöönippe ja joome teed. Meie eesmärgiks on tore klubi, kus saaks alustada ja lõpetada pooleliolevat käsitööd, suhelda ja nautida mõnusat laupäeva käsitöö seltsis. Võta kaasa pooleliolev näputöö või alusta uut.

Märtsikuus kohtume 16.03 kell 11.00.

Lisainfo: 680 3495, paaskula@nulltln.lib.ee


Loovusring Kalamaja raamatukogus

Kalamaja raamatukogu rühmatööruumis toimub iga kuu kolmandal laupäeval kell 14.00 loovusring. Oodatud on kõik  (täiskasvanud, noored ja lapsed vanuses 7+). Loovustunnis kasutame erinevaid kunstivahendeid ja joonistamistehnikaid, mängime joonte ning värvidega. Eelnev joonistamisoskus pole vajalik – tegu on kunstilise eneseväljendusega, kus ei ole õiget ega valet tulemust!

Konkreetsed toimumisajad leiad sündmuste kalendrist.
Töökeeleks on eesti ja vene keel.

Eelregistreerimine ja lisainfo: 683 0970, kalamaja@nulltln.lib.ee.