Koduteenindus

kipsis jala ja karkudega inimene

Koduteenindus on teavikute koju toomise teenus, mida raamatukogu pakub Tallinna elanikele, kelle tervislik seisund ei võimalda raamatukogu külastada.

Teenuse kasutamiseks registreeritakse elanik Tallinna Keskraamatukogu lugejaks.

Teavikuid tuuakse koju üks kord kuus. Korraga saab laenata kuni 30 teavikut. Koju on võimalik tellida eestikeelse kirjanduse osakonna, võõrkeelse kirjanduse osakonna ja muusikaosakonna kojulaenutatavaid teavikuid (raamatud, ajakirju, CDsid, DVDsid jms).

Teavikuid on võimalik iseseisvalt otsida e-kataloogist ESTER või küsida raamatukoguhoidjalt e-posti või telefoni teel. Lugejad saavad lisaks tavapärasele kojulaenutusele laenata teavikuid ka e-raamatukogudest ELLU ja OverDrive.

Korraldame teenuse kasutajatele koolitusi nende kodus. Pakume (tahvel)arvuti algõpet, nutiseadmete kasutamise koolitust, tutvustame e-teenuseid (sh “Minu e-tervis” ja toidu koju tellimine), e-kataloogi ESTER, raamatukogu veebilehte ja palju muud vastavalt lugeja soovidele.
Vaata ka  https://keskraamatukogu.ee/koolitused/

Koduteenindusega tegelevad ja lisainformatsiooni annavad:

  • eestikeelse kirjanduse osakonna raamatukoguhoidja Alvar-Jaanus Tamm ja Pille Mölder telefonil 683 0920 või e-postil koduteenindus@nulltln.lib.ee
  • võõrkeelse kirjanduse osakonna raamatukoguhoidja Jelena Sakovskaja, telefonil 683 0960 või e-postil vo@nulltln.lib.ee