Männi raamatukogu

Avatud

T, K, R 11−18

N 12−19

L 10−17

Kontakt

Ehitajate tee 48

Tel 653 2556

manni@nulltln.lib.ee

Asukoht kaardil

Facebook

30.04 (teisipäev) suletud korrastuspäevaks.

Männi rk

Ühistransport

Asume Männi peatuse vahetus läheduses (troll nr 4, bussid nr 27, 33, 36, 37, 45, 67, 72 ja 124). Ühistranspordi sõiduplaane on võimalik vaadata transport.tallinn.ee.

Parkimine

Autoga raamatukokku tulles tuleb keerata Keskuse tänava Männi peatuse vastast siseteele, sõita otse umbes 55 meetrit ning seal, kus tee hargneb kaheks, keerata paremale. 40 meetri pärast tuleb keerata vasakule raamatukoguhoone taha parkimisalale. Parkima mahub korraga kuni kolm autot, parkimine on tasuta.

Tasuta

Akupank ROMOSS sailing 3  Lugejatel on võimalik kohalkasutuseks laenata akupanka ROMOSS sailing 3, mille abil saab laadida mobiiltelefonide, tahvelarvutite, MP3-mängijate ja muude digiseadmete akusid (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Internet ja wifi – Lugejate kasutada on kaks arvutitöökohta, milledes on kontoripakett OpenOffice. Kõik töökohad on varustatud ID-kaardi lugejaga. Kõikidest arvutitest on võimalik teha väljatrükki. WiFi on olemas kõikides osakondades ja kõigis haruraamatukogudes.

Järjekorraraamatu kättesaamise teade e-postile – Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.

Individuaalkoolitused (eesti ja vene keeles) – arvuti algõpe, e-teenused, ID-kaardi kasutamine, raamatukogu veebileht, internet ja infoallikad, tööotsijaile, kontoritarkvara õppeprogrammid, tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpe. Toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga.

Lauamängud – Raamatukogus on kohapeal kasutamiseks mitmeid lauamänge – sobiliku leiavad nii väikesed kui suured. Lauamänge on võimalik ka koju laenata. Vaata rohkem siit.

Raamatuvahetusriiul – Pea kõigil meil on kodus raamatuid, mille oleme kord läbi lugenud, kuid vaevalt plaanime veel teistki korda lugeda. Kindlasti aga on olemas inimene, kes just seda raamatut endale vajab. Männi raamatukokku võite tuua oma kodust raamatu(d), mida te enam ei vaja ning endale raamatukogu raamatuvahetuse riiulist uue(d) asemele võtta.

Rühmaruum – Pakume oma lugejatele võimalust tasuta kasutada meie rühmaruumi. Ruumis on wifi ja ruumi mahub kuni 9 inimest. Palume eelnevalt aeg broneerida. Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).


Tasulised

Koopiad ja printimine (ainult must-valge)

 Tekst, ühepoolne, A4  0.10€ / lehekülg
 Tekst, kahepoolne, A4  0.20€ / leht
 Tekst, ühepoolne, A3  0.20€ / lehekülg
 Tekst, kahepoolne, A3  0.40€ / leht
 Pilt, ühepoolne, A4  0.40€ / lehekülg
 Pilt, kahepoolne, A4  0.80€ / leht
 Pilt, ühepoolne, A3  0.80€ / lehekülg
 Pilt, kahepoolne, A3  1.60€ / leht

Skaneerimine – Salvestamine raamatukoguhoidja vahendusel ja saatmine lugeja e-posti aadressile 0,20 € lehekülg.

Raamatumüük – Müügil on ilu-, teadmis- ja lastekirjandus ning luule, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke ning mis on välja antud rohkem kui 5 aastat tagasi. Raamatute hinnad alates 0,15 €.

Dokumendikaaned (kummiga suletavad) – 1 €
Kilekaaned, A4 – 0,10 €
Kõrvaklapid – 2 €
Riidest kott – 2,50 €

Raamatukokku pääseb ratastoolis lugeja mööda kaldteed. Olemas on inva-WC. 

→ Vaata raamatukogu ligipääsetavust infosüsteemis LIPS.

  • Raamatuga kevadesse 2022/2023 (täiskasvanutele)
  • Mitmekesine maailm (täiskasvanutele)
  • Raamatumaailma aarded (lastele)
  • Minu Tallinn (lastele)

Töötajad

Reet Ojasoo

raamatukoguhoidja

manni@nulltln.lib.ee

Telefon 653 2556

Anna-Marija Koger-Petrova

raamatukoguhoidja

manni@nulltln.lib.ee

Telefon 653 2556

Larissa Kolõškova

raamatukoguhoidja

manni@nulltln.lib.ee

Telefon 653 2556

Kaart