Kadrioru raamatukogu

Avatud

T, K, R 11−18

N 12−19

L 10−17

P, E suletud

Kontakt

L. Koidula 12a

Tel 601 3420

kadrioru@nulltln.lib.ee

Asukoht kaardil

Facebook

31.07 (kolmapäev) - korrastuspäev, raamatukogu on suletud.

täislehtes puude vahelt paistab Kalamaja raamatukogu

Ühistransport

Meie juurde (L. Koidula peatus) pääseb trammidega 1, 3  ja bussidega 1, 5, 29, 34, 35, 38, 44, 51, 60, 63. Kesklinna poolt sõites Uus-Sadama (bussid 8, 20, 20A, 66), Lasnamäe või Pirita poolt sõites Tallinna Ülikooli (trammid 1.3) peatus. Ühistranspordi sõiduplaane on võimalik vaadata transport.tallinn.ee.

Parkimine

Autoga tulijatel on võimalik parkida EuroPark parklas (Koidula 6) vastavalt sealsetele hinnatariifidele. Parkimine raamatukogu lähedal olevatel tänavatel on tasuline vastavalt kesklinna parkimistsooni tariifidele. Parkides J. Köleri tänaval, on esimesed 15 minutit parkimiskellaga tasuta, laupäeviti on parkimine pärast kl 15 tasuta.

Tasuta

Akupank ROMOSS sailing 3  Lugejatel on võimalik kohalkasutuseks laenata akupanka ROMOSS sailing 3, mille abil saab laadida mobiiltelefonide, tahvelarvutite, MP3-mängijate ja muude digiseadmete akusid (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Internet ja wifiArvutitöökohti on kolm, neist kaks lasteosakonnas. Kõik arvutid on varustatud kontoritarkvaraga OpenOffice ja ID-kaardi lugeritega. Arvuti kasutamise aega võib ette broneerida internetis või telefoni teel.

Ekskursioonid ja raamatukogutunnid – Ekskursioon raamatukogus. Täpsem sisu ja aeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Ekskursioone võib kokku sobitada temaatilise raamatukogutunniga (uudiskirjandus, kalendritähtpäevad jmt).

Individuaalkoolitused (eesti keeles) – arvuti algõpe, e-teenused, Facebooki algõpe, ID-kaardi kasutamine, internet ja infoallikad, kontoritarkvara õppeprogrammid, raamatukogu veebileht, tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpe, tööotsijale. Koolituste toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga.

Järjekorraraamatu kättesaamise teade e-postile – Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.

Lauamängud – Raamatukogus on kohapeal kasutamiseks mitmeid lauamänge – sobiliku leiavad nii väikesed kui ka suured mänguhuvilised!


Tasulised

Koopiad ja printimine  (ainult must-valge A4)

 Tekst, ühepoolne  0,10 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne  0,20 € / leht
 Pilt, ühepoolne  0,40 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne  0,80 € / leht

Skaneerimine – Salvestamine raamatukoguhoidja vahendusel ja saatmine lugeja e-posti aadressile 0,20 € lehekülg.

Raamatumüük – Müügil on ilu-, teadmis- ja lastekirjandus ning luule, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke ning mis on välja antud rohkem kui 5 aastat tagasi. Raamatute hinnad alates 0,15 €.

Dokumendikaaned (kummiga suletavad) – 1 €
Kilekaaned, A4, L-tasku – 0,10 €
Kilekaaned, A4, U-tasku – 0,10 €
Kilekott – 0,20 €
Pastakas – 0,80 €
Riidest kott – 2,50 €

Raamatuväljapanekud

Ookeanid ja mered

Suvi raamatuga

Eesti autorite suveromaanid

 

 

 

Töötajad

Kaidi Teppor-Roomet

haruraamatukogu juhataja

kadrioru@nulltln.lib.ee

Telefon 601 3420

Agnete Markus

raamatukoguhoidja

kadrioru@nulltln.lib.ee

Telefon 601 3420

Maris Soobik-Saluste

raamatukoguhoidja

kadrioru@nulltln.lib.ee

Telefon 601 3420

Kaart