Männiku raamatukogu

Avatud

T, K, R 11–18

N 12–19

L 10–17

24. ja 25. oktoober kell 13-14 suletud

Kontakt

Pihlaka 12

Tel 655 9718

manniku@nulltln.lib.ee

Asukoht kaardil

Facebook

31.10 suletud korrastuspäevaks

Ühistransport

Asume Nõmme Sotsiaalmaja IV korrusel, kuhu pääseb ka liftiga. Lähimad bussipeatused on Kraavi 33 liin ja Pihlaka 5 ja 32 liin. Ühistranspordi sõiduplaane on võimalik vaadata www.peatus.ee.

Parkimine

Autoga tulija saab tasuta parkida Nõmme sotsiaalmaja hoovi raamatukokku viiva välisukse juurde. Hoovi värav on avatud T-R kuni kella 16-ni. Muul ajal on võimalik tasuta parkida Pihlaka või Võidu tänavale.

Tasuta

Akupank ROMOSS sailing 3 – Lugejatel on võimalik kohalkasutuseks laenata akupanka ROMOSS sailing 3, mille abil saab laadida mobiiltelefonide, tahvelarvutite, MP3-mängijate ja muude digiseadmete akusid (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Internet ja wifi – Raamatukogus on kaks töökohta infootsinguks internetist. WiFi on olemas kõikides osakondades ja kõigis haruraamatukogudes.

Järjekorraraamatu kättesaamise teade e-postile – Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.

Ekskursioonid ja raamatukogutunnid – Ekskursioon raamatukogus. Täpsem sisu ja aeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Ekskursioone võib kokku sobitada temaatilise raamatukogutunniga (uudiskirjandus, kalendritähtpäevad jmt).

Individuaalkoolitused – arvuti algõpe, e-teenused, ID-kaardi kasutamine, internet ja infoallikad, kontoritarkvara õppeprogrammid, raamatukogu veebileht, tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpe, tööotsijale. Toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Koolitused toimuvad eesti keeles.

Lauamängud – Raamatukogus on kohapeal kasutamiseks mitmeid lauamänge – sobiliku leiavad nii väikesed kui ka suured mänguhuvilised!

Ringid ja klubid

Skaneerimine – Ühe internetiarvuti juures on skanner, mida lugejad võivad kasutada iseseisvalt tasuta või töötaja abiga tasu eest (0.20€ / lehekülg).


Tasulised

Koopiad ja printimine (ainult must-valge)

 Tekst, ühepoolne, A4  0,10 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne, A4  0,20 € / leht
 Tekst, ühepoolne, A3  0,20 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne, A3  0,40 € / leht
 Pilt, ühepoolne, A4  0,40 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne, A4  0,80 € / leht
 Pilt, ühepoolne, A3  0,80 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne, A3  1,60 € / leht

Raamatumüük – Müügil on ilu-, teadmis- ja lastekirjandus ning luule, mida on raamatukogus suures
eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke ning mis on välja antud rohkem kui 5 aastat tagasi. Raamatute hinnad alates 0,15 €.

Dokumendikaaned (kummiga suletavad) – 1 €
Kilekaaned, A4, L-tasku
– 0,10 €
Kilekaaned, A4, U-tasku
– 0,10 €
Kilekott
– 0,20 €
Pastakas – 0,80 €
Riidest kott – 2,50 €

Ratastooliga külastajatel sissepääs raamatukokku pansionaadi peaukse ees oleva kaldtee kaudu teisipäeval, kolmapäeval, reedel kl 11.00 – 16,00, neljapäeval kl 12.00 – 16.00. Ukse avamiseks palume helistada telefonil 655 9718.

  • Raamatuväljapanek “Seened metsas ja sahvris”
  • Raamatuväljapanek “Lugeja soovitab”
  • Raamatuväljapanek lastele “20. oktoober: ettelugemise päev”
  • Raamatuväljapanek noortele “Sarah J. Maas noortele”
  • Anette Talijärve illustratsioonide näitus “Majatont”
  • Nõmme Huvikooli loovusmängude ringi näitus “Meie naaber kobras”

 

Töötajad

Hele Tunnel

haruraamatukogu juhataja

manniku@nulltln.lib.ee

Telefon 655 9718

Enel Siidra

raamatukoguhoidja

manniku@nulltln.lib.ee

Telefon 655 9718

Kaart