Torupilli raamatukogu

Avatud

T, K, R 11−18

N 12−19

L 10−17

Kontakt

Gonsiori 36

Tel 600 9113

torupilli@nulltln.lib.ee

Asukoht kaardil

Facebook

30.04 (teisipäev) suletud korrastuspäevaks.

Torupilli raamatukogu sissepääs

Ühistransport

Raamatukogu juurde pääseb bussidega nr 42, 31, 55 ja 94 (Laulupeo peatus). Ühistranspordi sõiduplaane on võimalik vaadata transport.tallinn.ee.

Parkimine

Parkimine raamatukogu lähedal Laulupeo tänaval on tasuline, esimesed 15 minutit parkimiskellaga tasuta, laupäeviti on parkimine pärast kl 15 tasuta. Parkida on võimalik ka Gonsiori 24 maja kõrval väikesel platsil, kus parkimisel kehtib kesklinna parkimistsooni tariif.

Akupank ROMOSS sailing 3  Lugejatel on võimalik kohalkasutuseks laenata akupanka ROMOSS sailing 3, mille abil saab laadida mobiiltelefonide, tahvelarvutite, MP3-mängijate ja muude digiseadmete akusid (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Internet ja wifi – Arvuteid lugejatele on kaks. Kõik arvutid on varustatud kontoritarkvaraga LibreOffice ja ID-kaardi lugeritega. Arvuti kasutamise aega võib ette broneerida e-posti või telefoni teel. WiFi on olemas kõikides osakondades ja kõigis haruraamatukogudes.

Järjekorraraamatu kättesaamise teade e-postile – Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.

Ekskursioonid ja raamatukogutunnid – Ekskursioon raamatukogus. Täpsem sisu ja aeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Ekskursioone võib kokku sobitada temaatilise raamatukogutunniga (uudiskirjandus, kalendritähtpäevad jmt).

Individuaalkoolitused (eesti keeles) – arvuti algõpe, e-teenused, Facebooki algõpe, ID-kaardi kasutamine, internet ja infoallikad, kontoritarkvara õppeprogrammid, Tööotsijaile, tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpe. Koolituste toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga.

Rühmakoolitused (eesti keeles) – internet ja infoallikad. Koolituse toimumisaeg kokkuleppel.

Lauamängud – Kohapeal kasutamiseks on erinevaid lauamänge suurtele ja väikestele.

Ringid ja klubid

Skaneerimine – Internetisaali ühe arvuti juures on skanner, mida lugejad võivad kasutada iseseisvalt tasuta või töötaja abiga tasu eest (0.20 / lehekülg).


Tasulised

Koopiad ja printimine (ainult must-valge)

 Tekst, ühepoolne, A4  0,10 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne, A4  0,20 € / leht
 Tekst, ühepoolne, A3  0,20 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne A3  0,40 € / leht
 Pilt, ühepoolne, A4  0,40 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne, A4  0,80 € / leht
 Pilt, ühepoolne, A3  0,80 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne A3  1.60 € / leht

Skaneerimine – Salvestamine raamatukoguhoidja vahendusel ja saatmine lugeja e-posti aadressile 0,20 € lehekülg.

Raamatumüük – Müügil on ilu-, teadmis- ja lastekirjandus ning luule, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke ning mis on välja antud rohkem kui 5 aastat tagasi. Raamatute hinnad alates 0,15 €.

Dokumendikaaned (kummiga suletavad) – 1 €
Kilekaaned, A4, L-tasku – 0,10 €
Kilekaaned, A4, U-tasku – 0,10 €
Pastakas – 0,80 €
Riidest kott – 2,50 €

Töötajad

Siiri Alvela

haruraamatukogu juhataja

torupilli@nulltln.lib.ee

Telefon 600 9113

Viivi Suursaar

raamatukoguhoidja

torupilli@nulltln.lib.ee

Telefon 600 9113

Pille Talioja

raamatukoguhoidja

torupilli@nulltln.lib.ee

Telefon 600 9113

Kaart