Rändkoguteenus

books-441866_960_720Asutustele pakume rändkoguteenust, mis võimaldab asutustel laenata teavikuid (nt raamatuid, ajakirju, heli- ja videosalvestisi) ja esemeid (nt spordivahendeidmuusikainstrumente). Teavikutele ja esemetele tuleb asutustel ise järgi tulla. Teenuse kasutamiseks sõlmitakse raamatukogu ja asutuse vahel leping. Olenevalt raamatukogu võimalustest on asutusel võimalik laenata teavikuid ja/või esemeid 63 päevaks, nende tagastus­täht­aja pikendamise võimaluseta.

Täiendavat informatsiooni annavad eestikeelse kirjanduse osakonna juhataja Reet Ojasoo, telefonil 6830 919, võõrkeelse kirjanduse osakonna juhataja Kristel Palk, telefonil 683 0961 ja muusikaosakonna juhataja Kaie Viigipuu-Kreintaal, telefonil 683 0914.

 

„Mesilase Miti raamatutaru lasteaias“ on teenus, mille raames toimetab Tallinna Keskraamatukogu regulaarselt kasti teavikutega (nt lasteraamatute, helisalvestiste, ajakirjadega) Tallinna munitsipaallasteaedadesse. Raamatukastist leiab nii uuemat kui klassikalisemat ilukirjandust, samuti teadmiskirjandust. Kõige väiksematele pakub raamatukogu pildi- ja pappraamatuid.

Teenuse kasutamiseks sõlmitakse lasteaia ja raamatukogu vahel rändkoguteenuse leping. Raamatukastid toimetab lasteaeda raamatukogu.

Rohkem informatsiooni lasteaedadele

 

Vaata ka Rändkoguteenuse kasutamise tingimusi ja lepingu näidist: