Iseteenindus

Tallinna Keskraamatukogu lugejana saad kasutada teavikute laenamisel iseteenindust ning kodulähedasi ööpäevaringselt avatud laenutuskappe. Iseteenindusautomaadid ja laenutuskapid paiknevad peamajas (Estonia pst 8), võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40) ning Kännukuke, Laagna, Pelguranna, Pirita, Pääsküla, Väike-Õismäe raamatukogus.

Iseteenindusautomaadis saad laenata, tagastada ning vaadata oma laenutusi, võlgnevusi ja pikendada soovi korral teaviku(te) tagastustähtaega. Laenutussedeli saad välja trükkida või saata e-postile.  Iseteeninduses pole võimalik laenata teise teenindusüksuse või lugemissaali teavikuid, teisele lugejale ootejärjekorras olevaid teavikuid, esemeid ning haruraamatukogudes ajakirjade viimaseid numbreid. Küsimuste korral saad abi raamatukoguhoidjalt.

Rohkem infot: Teavikute laenamine ja tagastamine iseteenindusseadmega 

E-kataloogis ESTER staatusega KOHAL olevaid teavikuid saad ette tellida laenutuskappi veebilehe tellimisvormi, e-posti või telefoni teel. Pärast tellimuse esitamist võtab raamatukogu sinuga ühendust.  Rohkem infot.