Robotihuvilise meelespea

 

Eestikeelse kirjanduse osakonnas (Estonia pst 8) ja Nurmenuku raamatukogus (Ehitajate tee 109a) saavad kõik huvilised programmeerida LEGO WeDo2 roboteid. 

LEGO WeDo2 robotid on mõeldud vähemalt 7-aastastele lastele.

Robotite programmeerimiseks ja leiutajakomplektidega mängimiseks on soovitatav aeg broneerida vastavas raamatukogus kohapeal.

Eestikeelse kirjanduse osakonda helistades telefonil 683 0914 või kirjutades e-posti aadressil laste@nulltln.lib.ee. 

Nurmenuku raamatukokku helistades 683 0980 või kirjutades e-posti aadressil nurmenuku@nulltln.lib.ee. Aega saab broneerida üheks tunniks. Kui järjekorda ei ole, on võimalik aja lõppemisel seda tunni kaupa pikendada.

Kui robotid ja leiutajakomplektid on vabad, saab neid kasutada ka ilma eelneva broneeringuta.

Edisoni ja LEGO WeDo2 robotite ning Makey Makey leiutajakomplektide kasutamiseks on vajalik esitada Tallinna Keskraamatukogu lugejakaart.


Kännukuke raamatukogus (E. Vilde tee 72) saavad kõik huvilised programmeerida EdisoniLEGO WeDo2, Quirkbot ja Bee-Bot roboteid ning mängida leiutajakomplektidega Strawbees ja Makey Makey.

Edisoni, LEGO WeDo2 ja Quirkbot robotid ning Makey Makey komplektid on mõeldud vähemalt 7-aastastele, Strawbees komplekt vähemalt 5-aastastele ja Bee-Bot robotid lastele alates 3. eluaastast.

Robotite programmeerimiseks ja leiutajakomplektidega mängimiseks on soovitatav aeg broneerida Kännukuke raamatukogus kohapeal, helistades telefonil 683 0951 või e-posti aadressil kannukuke@nulltln.lib.ee. Aega saab broneerida üheks tunniks. Kui järjekorda ei ole, on võimalik aja lõppemisel seda tunni kaupa pikendada.

Kui robotid ja leiutajakomplektid on vabad, saab neid kasutada ka ilma eelneva broneeringuta.

Edisoni, LEGO WeDo2 ja Quirkbot robotite ning Strawbees ja Makey Makey leiutajakomplektide kasutamiseks on vajalik esitada Tallinna Keskraamatukogu lugejakaart.


Robootikaringide kohta saab lugeda: www.keskraamatukogu.ee/robootikaringid/.