Kojulaenutus

Avatud

E-R 10-19

L 10-17

P suletud

Kontakt

Estonia pst 8

Tel 683 0920

eo@tln.lib.ee

Eestikeelse kirjanduse kojulaenutus asub peahoone kolmandal korrusel.

Virtuaaltuur Tallinna Keskraamatukogu ruumides koos hoone ajaloo tutvustusega.

Teavikute otsinguks e-kataloogist ESTER on lugejaile fuajees kolm arvutit.

Koduteenindus

Eakatele ja liikumispuudega inimestele pakume koduteenindust. Täiendavat informatsiooni koduteeninduse kohta annab raamatukoguhoidja Alvar-Jaanus Tamm, telefon 683 0920.

Rändkoguteenus

Asutustele pakume rändkoguteenust, mis võimaldab asutustel laenata teavikuid (raamatuid, ajakirju, heli- ja videosalvestisi jmt). Teavikutele tuleb laenajatel ise järgi tulla. Teenuse kasutamiseks sõlmitakse raamatukogu ja asutuse vahel leping. Korraga saab laenutada kuni 40 raamatut (sh kuni kümme auvist) kuni 63 päevaks.

Täiendavat informatsiooni annavad eestikeelse kirjanduse osakonna juhataja Reet Ojasoo, telefonil 6830 919.

„Mesilase Miti raamatutaru lasteaias“ on teenus, mille raames toimetab Tallinna Keskraamatukogu regulaarselt kasti lasteraamatutega Tallinna munitsipaallasteaedadesse. Raamatukastist leiab nii uuemat kui klassikalisemat ilukirjandust, samuti teadmiskirjandust. Kõige väiksematele pakub raamatukogu pildi- ja pappraamatuid. 

Teenuse kasutamiseks sõlmitakse lasteaia ja raamatukogu vahel Rändkoguteenuse leping. Korraga saab ühe kastiga laenutada kuni 40 raamatut kuni 63 päevaks. Raamatukastid toimetab lasteaeda raamatukogu.

Rohkem informatsiooni lasteaedadele leiab siit.

Vt ka Rändkogu kasutamise tingimusi ja lepingu näidist.

Kaart